Wygląd oraz mechanika forum - wrażenia
Administrator
ProfilKarta Postaci
To teraz pytanie ode mnie. Już chwilę tutaj jesteście, więc chyba każdy jest w stanie coś wyskrobać (Ayanami?).

Jak wiecie (lub nie) jest to wersja 2.0 naszego forum. Ma trochę wad (głównie takich, których nie widać), lecz chyba możemy się zgodzić (mam nadzieję) z tym, że i tak wypada lepiej pod wieloma względami od kochanego puna. Ja swoje przemyślenia oczywiście mam, aktualnie jestem w trakcie pracy nad wersją 3.0, ostateczną, taką, pod którą wystartuje już oficjalnie NCW. Osoby, które mają do niej dostęp już to wiedzą, ale resztę mogę poinformować, że sporo się zmieniło. Chciałbym jednak, żeby było idealnie - to się nie uda, ale... warto próbować.

Czego od Was oczekuję? Odrobiny przemyśleń na temat działania i wyglądu wersji 2.0: jak Wam się podoba ogólnie? Co trzeba poprawić? Co zmienić? Co dodać? Pamiętajcie, że tutaj mogę dużo więcej. Liczę na odrobinę wysiłku od każdego z Was.
Gracz
ProfilKarta Postaci
+ szybkie działanie
+ wygoda
+ automatyzacja
+ oprawa graficzna
+ implementacja Discorda
+ schludny pasek nawigacji forum i edytor tekstowy
+ panel gracza

- brak (u mnie) zapamiętywania logowania
- edytor tekstowy wciąż nie dotyczy hide'a
- w panelu gracza, żeby wejść na kartę postaci, trzeba kliknąć PU, co jest mało intuicyjne -> może jakiś przyzwoity przycisk?
Gracz
ProfilKarta Postaci
Generalnie fajnie to wszystko wygląda. Na pierwszy rzut oka nie widać wad. Fajne byłby własne jutsu, jakaś zakładka od tego w kp :P
Poza tym, fajnie jakby po zalogowaniu forum przenosiło mnie w miejsce, które przed chwilą oglądałem, zamiast na stronę główną.
Aha, no i jeszcze klany i ich opis w "Bazie opisów".
Nowy
ProfilKarta Postaci
Nie mozna gifow na ava wstawic. Foch.
Gracz
ProfilKarta Postaci
Ogólnie jest spoko aczkolwiek już pisałem na discordzie, warto blokować przycisk kupowania podczas nabywania statystyk gdyż dwa razy kliknięty powoduje podwójny zakup, a w przypadku jakiegoś drobnego laga przeglądarki czy nawet wolnego internetu czy chociażby głupiej myszki może to spowodować spore problemy przy tworzeniu i rozwijaniu postaci, a znów nie ma czegoś takiego jak cofnij ostatnia akcję czy cuś :/
Powrót do "Recepcja"