Kwatera

#62 dodano: 13 czerwca 2017, 20:08:48Specjalnie oddzielone pomieszczenie, w siedzibie lorda, które aktualnie zostało przebudowane na bazę operacyjną sojuszu formowanego przez aktualnego lidera klanu Kyoshi, który został mianowany generałem. Na przeciwko wejścia znajdują się dwa ogromne zakończone półkolem szklane drzwi prowadzące na taras z widokiem na miasto. W środku oczywiście pracuje kilka osób przy mapach położonych na stole w samym centrum pomieszczenia czy przy danych wywiadowczych zapisanym na zwojach przy biurkach przy obydwu ścianach. Powaga sytuacji sprawia, że nikt z obecnych tutaj osób nie zważa na zmęczenie i pracuje wykorzystując wszystkie swoje możliwości. Jest też specjalnie miejsce dla każdego z delegatów od zebranych już oddziałów. Przy mapach stoi także sam admirał Fao, który wpływa nie tylko na morale pracujących tutaj osób ale także obmyśla zmyślne plany pozyskania jak największej liczby sojuszników.


Przy samym wejściu spokojnie stoi mężczyzna z blizną odpowiedzialny za szkolenie oddziałów armii kraju Ognia. Każde wsparcie finansowe przeznaczone do jego rąk równa się wyposażeniu dodatkowego oddziału.


Przy jednej z map można dostrzec zbiegłego szpiega z klanu Uzumaki, który najwyraźniej daje pracownikom kwatery cenne informacje o przeciwniku.