Shinjitsu no Taki - Wodospad Prawdy

#195 dodano: 13 czerwca 2017, 23:28:46Uwaga! Odnalezienie tego miejsca wymaga odpowiednich informacji fabularnych. Bez nich nikt nie jest w stanie się tu pojawić.


Gdzieś na wyspie znajduje się wodospad, na temat którego powstało wiele tajemniczych opowieści, a nawet legend. To miejsce od zawsze było bardzo interesujące, jednak tak na prawdę tylko nieliczni wiedzą o jego istnieniu. Zwykle są to ludzie mający jakieś powiązanie z ogoniastymi bestiami. Ludzie wierzą, że siadając u podstawy wodospadu oraz odpowiednio się koncentrując, możemy wejść do wewnątrz swojego umysłu. Wówczas spadająca z wysokości woda staje się lustrem, które ukazuje nasze prawdziwe oblicze.


Fizycznie, woda spada z wysokiej na piętnaście metrów skały, ze strumienia o szerokości mniej więcej trzech metrów. Nie są to pokaźne rozmiary, jednak nadaje to miejscu specjalnego klimatu, zarówno tajemniczego, jak i bardzo podniosłego. Co więcej, krajobraz wygląda tak, jakby wszystkie inne elementy otoczenia miały jedynie wskazywać na wodospad, który niewątpliwie jest najważniejszym elementem w okolicy i ściąga na siebie wszystkie spojrzenia.Opis stworzony przez Jirō